Kaptajn/turleder racer.

 

Træningstider.

Tirsdag kl. 18.00          Torsdag kl. 18.00          Søndag kl. 18.00

 

 

Tirsdag d. 27. marts         Karl V.                 

               Torsdag d. 29. marts Skærtorsdag. træning uden kapt.

               Søndag d. 1. april Påskedag.          træning uden kapt.

               Tirsdag d. 3. april             Jens A.

               Torsdag d. 5. april            A Steffen             B Eigil

               Søndag d. 8. april             Opstart fælleskørsel.

               Tirsdag d. 10. april           Karl V.

               Torsdag d. 12. april          A Per                    B Eigil

               Søndag d. 15. april           A Lars B               B Jens A.

               Tirsdag d. 17. april           Steffen

               Torsdag d. 19. april          A Per                    B Karl V

               Søndag d. 22. april           A Lars B               B Eigil

               Tirsdag d. 24. april           Jesper  (BP Cup Rousthøje)

               Torsdag d. 26. april          Harzen kørsel uden kaptajn.

               Søndag d. 29. april           Harzen kørsel uden kaptajn.

               Tirsdag d. 1. maj              Karl V.

               Torsdag d. 3. maj              A Jesper              B Jørgen B

               Søndag d. 6. maj               A Steffen             B Jens A.

               Tirsdag d. 8. maj               Jens A.

               Torsdag d. 10. maj           A Per                    B Eigil

               Søndag d. 13. maj             A Jesper              B Jørgen B

               Tirsdag d. 15. maj             Steffen

               Torsdag d. 17. maj           A Lars B               B Benny

               Søndag d. 20. maj             A Per                    B Karl V.

               Tirsdag d. 22. maj             Jesper

               Torsdag d. 24. maj           A Jesper              B Jørgen B

               Søndag d. 27. maj             A Lars B              B Eigil                                                                            

               Tirsdag d. 29. maj            Bent Pedersen cup Hebo

               Torsdag d. 31. maj           A Per                    B Eigil

               Søndag d. 3. juni               A Steffen             B Jens A

               Tirsdag d. 5. juni               Karl V

               Torsdag d. 7. juni              A Per                    B Karl V.

               Søndag d. 10. juni             A Lars B              B Eigil

               Tirsdag d. 12. juni             Jens A.      BP Cup St. Darum

               Torsdag d. 14. juni           A Steffen              B Jørgen B.

               Søndag d. 17. juni             A Per                    B Karl V         Varde Classic

               Tirsdag d. 19. juni             Jesper

               Torsdag d. 21. juni           A Lars B                             B Jens A

               Søndag d. 24. juni             Varde kommune Rundt                  

               Tirsdag d. 26. juni             Karl V

               Torsdag d. 28 juni            A Lars B                             B Eigil